Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
03 03
Točilac pića / A la cart restaurant - Restoran Commodore
Ičići

Opis

Restoran Commodore - A la cart restaurant

Restoran Commodore u dugogodišnjem je vlasništvu obitelji Mihalić. Kvalitetna riblja i mesna jela, te klasična ponuda pizza i tjestenina spravljena po recepturi naših predaka osigurala im je uspješno poslovanje te stalnu i zadovoljnu klijentelu.Restoran Commodore je ušao u vodećih 100 restorana 2003. godine

• Broj potrebnog osoblja: 1
• Opis radnog mjesta: Poslovi u pripremi hrane, napitaka i pića. Održavanje radnih prostorija
• Mjesto posla: Ičići
• Potrebno iskustvo: 1 godina
• Educiranost osoblja: NKV

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika nije uvjet

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Domicil d.o.o.

Omladinska 17, 51415 Lovran, Hrvatska Otvori