Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
03 05
SOBARICA (m/ž) - HOTELI / SREDNJA DALMACIJA
SREDNJA DALMACIJA

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
- Sprema i čisti gostinjske sobe i javne prostorije, brine o urednosti, čistoći i higijeni hotela u skladu s pravilima struke i utvrđenim standardima
- Profesionalan odnos prema gostima čime doprinosi pružanju visoke kvalitete usluge
- Redovna opskrba potrošnog materijala u gostinjskim sobama i javnim prostorijama te pravilno korištenje sanitarnog i potrošnog materijala
- Prijavljuje tehničke kvarove i eventualne štete počinjene u sobama

PROFIL ZAPOSLENIKA:
- NKV/SSS
- Dobro razvijene organizacijske vještine te temeljitost u radu
- Marljivost, pouzdanost i kolegijalnost

Radno vrijeme; 6 dana po 7 sati, 1 dan slobodan.
Kandidatima je osiguran smještaj i 2 topla obroka.

Za strane državljane poslodavac osigurava sve potrebne dokumente i dozvole..
Za EU građane poslodavac osigurava mogućnost rada u zimskom periodu u vlastitim hotelima na autrijskim skijalištima, uvjeti plaća prema EU standardima.

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Bez iskustva
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika -
Dodatna znanja i vještine -

Naknada za prijevoz NE
Hranarina DA

Poslodavac

ACTUM
ACTUM
Djelatnosti agencija za privremeno zapošljavanje
Emanuela Vidovića 9, 23000 Zadar, Hrvatska Otvori