Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
07 03
Šef kuhinje - Vuglec Breg
Vuglec Breg, Škarićevo

Opis radnog mjesta: Planiranje, organizacija, vođenje i nadgledanje aktivnosti i procesa kuhinje, praćenje svih faza rada kuhanja, usmjerenost na kvalitetu, povećanje prihoda i optimiranje troškova. Priprema a'lacarte jela, planiranje i priprema doručaka, te pansionskih jela. Pripremanje i organizacija banketa i posebnih prigoda. Poznavanje slastičarstva. Trening i edukacija tima.

Potrebno iskustvo osoblja min. 3. godine na poziciji šefa kuhinje
Educiranost osoblja: VŠS ili VSS
Početak i kraj radnog odnosa: 04.02. - neodređeno
Radno vrijeme: 8-10h
Smještaj i hrana: 1-2 obroka osigurana

Dodatne pogodnosti: plaćene edukativne radionice i usavršavanja, nastup na kuharskim natjecanjima.

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski / Njemački (nije uvjet)
Dodatna znanja i vještine MS Office napredni korisnik, poznavanje kontinentalne kuhinje, novih trendova u gastronomiji, različitih vrsta kuhinje, slastica, upravljanje ljudima, dijeljenje znanja, donošenje odluka, proaktivnost, organiziranost, orijentiranost na rezultat, poznavanje menadžmenta kuhinje, procedura rada i HACCP-a, komunikativnost, timski rad i kooperativnost, kreativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Midifar d.o.o.
Turizam i ugostiteljstvo
Škarićevo 50, 49000 Škarićevo, Krapina, Hrvatska Otvori