Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 04
Referent u marketingu (m/ž) - Toplice Sveti Martin
Sveti Martin na Muri

Opis

OPIS POSLA
- osigurava provođenje zakonskih regulativa iz područja rada
- koordinira suradnju s drugim odjelima
- prati i implementira trendove
- provodi istraživanje tržišta sa ciljem prikupljanja podataka potrebnih za izradu marketinške strategije
- sudjeluje u izradi i provedbi godišnjeg marketing plana
- obavlja copywriting poslove
- brine o čestoj, pravodobnoj i pozitivnoj slici kompanije u medijima
- brine o komunikaciji na društvenim mrežama (odgovaranje na pitanja)
- kreira događanja s ciljem stvaranja željenog imidža u javnosti
- upravlja posebnim događanjima kao što su sponzorstva, humanitarne akcije ili pokroviteljstva s ciljem dobivanja medijskog prostora bez direktnog oglašavanja
- surađuje s HR menadžerom s ciljem razvoja interne komunikacije i korporativne kulture
- u kontaktu je s PR agencijama u Hrvatskoj inozemstvu, koordinira aktivnosti i opskrbljuje materijalima
- organizira studijska putovanja za novinare, blogere iz Hrvatske i inozemstva
- izrada mjesečnog marketinškog plana i priprema i realizacija marketinških aktivnosti zadanih u planu
- priprema tekstova za web stranicu i za potrebe grafičkog dizajna
- sudjelovanje u organizaciji događanja za klijenta

UVJETI
- SSS marketinškog ili ekonomskog smjera
- osoba s minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (prednost, nije uvjet)
- dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika
- timski radnik
- samoinicijativa u rješavanju izazova

ŠTO NUDIMO?
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu i korištenje sofisticirane opreme
- interni i eksterni benefiti korištenja usluga i proizvoda u sustavu i kod partnera

Prijave na link:

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika
Dodatna znanja i vještine vješt prezentator, vješt pregovarač, fokusiran i komunikativan, inovativan i spretan, timski radnik. samoinicijativa u rješavanju izazova

Ostalo

Osiguranost smještaja
Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

LifeClass Terme Sveti Martin

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori