Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 04
RECEPCIONERI (m/ž)
Biograd na more

Tvrtka Mibat d.o.o. za naselje Mediteransko selo ˝San Antonio˝ http://www.sanantonio.hr/, traži recepcionere.

Recepcioner (m/ž) – više izvršitelja

Opis radnog mjesta:

• prima i potvrđuje narudžbe i rezervacije gostiju za boravak u hotelu, evidentira ih i prosljeđuje odgovarajućim službama
• radi na prijemu gostiju i raspoređuje ih po sobama, te im daje ključeve njihovih soba
• od gostiju preuzima potrebne osobne isprave i prijavljuje njihovo privremeno boravište dogovara pružanje hotelsko-ugostiteljskih usluga, rezervira i popunjava smještaj u hotelu prema kapacitetima i potražnji gostiju
• ispostavlja i knjiži hotelske račune
• obračunava i naplaćuje hotelske usluge gotovinom
• kontaktira s gostima hotela , pruža im informacije o uvjetima boravka i uslugama u hotelu, o lokalnim turističkim znamenitostima, prometnim vezama, priredbama itd.

Uvjeti:
Traženo iskustvo osoblja minimalno 1-3 godine na istim ili sličnim poslovima rada u hotelima i sličnim objektima s 3* i 4*

Početak rada: 01/05/2019
Kraj rada: 30/09/2019 (uz mogućnost produženja)

Naknada za prijevoz: u cijelosti
Hranarina: doručak + topli obrok (ručak ili večera)

Prijava na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Aktivno znanje minimalno 2 strana jezika (engleski obavezan)
Dodatna znanja i vještine Spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina Proaktivnost i visoka razina odgovornosti

Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Mibat d.o.o.
Kampovi i kampirališta (prema novoj NKD klasifikaciji: Kampovi i prostori za kampiranje)
Podružnica Biograd na moru, 10 000 Samobor, Hrvatska Otvori