Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
10 05
RECEPCIONER/KA (m/ž) - TN PLITVICE
Plitvička jezera

Opis

Hotelski recepcioner/hotelska recepcionerka

Opis posla:
-Izvršavanje svih poslova vezano uz check-in i check-out hotelskih gostiju (prijem, odjava, izdavanje računa)
-Ispravno unošenje i ažuriranje podataka u sistem
-Preuzimanje telefonskih poziva
-Informiranje gostiju hotela, te odgovaranje na njihova pitanja
-Bliska suradnja s odjelom domaćinstva
-Poslovi mjenjačnice

mailto: info@posaouturizmu.hr

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački

Naknada za prijevoz Ne

Poslodavac

Posao u Turizmu - Hrvatska
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori