Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
22 04
OPERATER U CALL CENTRU (m/ž) - CALL CENTAR – ZAGREB
Zagreb

Opis

CALL CENTAR – ZAGREB

➡️ OPERATER U CALL CENTRU (m/ž) – od 730 eura plus bonusi, 10-15 djelatnika

Lokacija ureda: Trešnjevka, Trsatska ulica 2c, Zagreb

Opis posla:

Što očekujemo od vas:
✔️ Upućivanje poziva putem odlaznih telefonskih poziva
✔️ Izrada telefonskih pozivnica za razne marketinške projekte
✔️ Privlačenje potencijalnih kupaca u tvrtku
✔️ Jezik - hrvatski

Prednosti za vas će biti:
✔️ Ugodan glas i jasna dikciju
✔️ Pozitivni i komunikativni
✔️ Znati uvjeriti i prezentirati
✔️ Proaktivni i pozitivan stav
✔️ Dobra razina informatičke pismenosti
✔️ Budite voljni razvijati se i poboljšavati

Nudimo:
✔️ Ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 3 mjeseca
✔️ Rad u složnom i ugodnom timu mladih ljudi
✔️ Interne obuke u firmi

Ne nudimo smještaj!

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:
E-mail: he.sliskovic@gmail.com
Mobitel: 00 385 91 37528

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika Hrvatski jezik
Dodatna znanja i vještine Izvrsno poznavanje rada u MS office

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz Da
Hranarina Ne

Poslodavac

Posao u turizmu - Zagreb

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori