Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 03
Materijalni knjigovođa (m/ž) – Hotel Time, Split
Split

Uvjeti
•SSS/VŠS/VSS - ekonomski smjer
•Minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima knjiženja
•Poznavanje ostalog uredskog poslovanja
•Osobe sa radnim iskustvom u hotelijerstvu imaju prednost
•Savjestan i proaktivan pristup radu
•Aktivno korištenje računala (MS-office)
•Poželjno znanje engleskog jezika
•Sklonost radu u timu, organiziranost, fleksibilnost i ustrajnost

Opis posla i odgovornosti:
•Obrada dokumentacije vezano uz nabavu, prijenose, utroške i otpise robe i materijala, sitnog inventara i ostalih vrsta zalih
•Kontrolira vođenje evidencija o zaprimanju i izdavanju robe i priprema dokumentaciju za knjiženje u financijskom knjigovodstvu
•Zaprimanje, obrada, prosljeđivanje dokumentacije za odobrenje mjesta troška po odjelima hotela
•Provjerava knjiženja svih promjena na zalihama
•Aktivno vođenje tima koji sudjeluje na pripremama, izvršenjima i obradama inventura
•Izrada dnevnih, tjednih i mjesečnih izvještaja
•Praćenje stanja i usklađenosti analitika s računovodstvom
•Pripomoć u obradi ostale ulazne dokumentacije, mjenjačnice, blagajne i knjiženjima u recepcijskom poslovanju

Obvezno poslati životopise, fotografije, dokaze o ispunjavanju uvjeta i preporuke na gore navedenu adresu ili putem e-maila na adresu info@posaouturizmu.hr
Odgovorit ćemo onim kandidatima koji ispunjavaju zadani kriterij.

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Poželjno znanje engleskog jezika
Dodatna znanja i vještine Sklonost radu u timu, organiziranost, fleksibilnost i ustrajnost

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz da
Hranarina Ne