Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 03
A LA CARTE KONOBAR (M/Ž) - VINARIJA/RESTORAN VUGLEC BREG
Vuglec Breg

Opis

Vinarija i Restoran Vuglec Breg

➡️ Konobar a la carte - 6.500,00 kn

OPIS POSLA:
➡️ poslovi samostalnog a la carte konobara
➡️ posluživanje doručka i ala carte jela
➡️ briga o čistoći i urednosti šanka, restorana i radne opreme

Dodatna znanja i vještine:
➡️ Izražene komunikacijske vještine, rad na računalu

Smještaj i hrana osigurani!
Početak rada: 15.3.2022.
Znanje stranih jezika: Engleski/Njemački

Radno vrijeme: puno radno vrijeme, 3 smjene: 7-15, 12-20 ili 14-22

Prijave za životopisom isključivo na: posao@vuglec-breg.hr

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Kontinetalna Hrvatska

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori