Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
Konobar (m/ž) - Toplice Sveti Martin
Sveti Martin na Muri

Opis

OPIS POSLA
- dočekuje i ispraćuje goste te brine o njihovom smještaju
- potpuno je upoznat s ponudom jela i pića u hotelu kako bi dao pravovaljanu informaciju gostu
- prima narudžbe, blokira i poslužuje hranu i piće te apservira stolove
- gostima prezentira ponudu hrane i pića te daje preporuke
- vodi brigu o čistoći i estetici stolova
- ispostavlja račune i naplaćuje izvršene usluge
- sudjeluje u promoviranju usluga hrane i pića i njihovoj sugestivnoj prodaji

UVJETI
- SSŠ/VSŠ konobar (nije uvjet)
- min. 6 mjeseci radnog iskustva u restoranima, caffe barovima (hoteli po mogućnosti)
- dobro poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
- timski radnik
- želja za napredovanjem
- samoinicijativa u rješavanju problema

ŠTO NUDIMO?
- visok stupanj početnog povjerenja, preuzimanje odgovornosti - osobne i timske
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu
- smještaj za osobe koje ne žive na području Međimurja

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika dobro poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
Dodatna znanja i vještine aktivan, znatiželjan, fokusiran, timski radnik, želja za napredovanjem, samoinicijativa u rješavanju problema

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

LifeClass Terme Sveti Martin

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori