Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
19 06
KONOBAR (M/Ž) - CURRY BOWL RESTORAN ZAGREB
Zagreb

Opis

CURRY BOWL RESTORAN ZAGREB

KONOBAR (M/Ž) - 7.500 kn

Opis posla:
- zaprimanje narudžbi te posluživanje gosta sukladno propisanim pravilima i visokim standardima
- aktivna dodatna prodaja
- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme
- izdavanje računa i naplata sukladno zakonskim i internim propisima
- primjena propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu
- suradnja s kuhinjom

Uvjeti
- minimalno 1 godina radnog iskustva na istoj poziciji u restoranu
- visoka razina odgovornosti
- razvijene komunikacijske i prodajne vještine
- visoka razina ljubaznosti i uslužnosti
- brzina, okretnost i snalažljivost
- orijentiranost na timski rad
- poznavanje engleskog jezika

Što nudimo
- konkurentnu plaću ovisno o iskustvu i znanju
- 40h radni tjedan (2 slobodna dana u tjednu)
- topli obrok BESPLATAN
- učenje i napredovanje
- ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika
- stimulativne, transparentne i pravedne uvjete
- ugovor na  stalni radni odnos, određeno vrijeme
- plaća 7500kn netto

Prijave na +385916155466 (Mario)

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja
Znanje stranih jezika Engleski

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Zagreb

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori