Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
FB MANAGER (m/ž) - RESTORANI / BAR– SPLIT
Split

Opis

RESTORANI / BAROVI - SPLIT

➡️ FB MANAGER (m/ž) - 3.000 - 3.500 EUR

Food & Beverage Manager za restorane i barove 4 objekta
3.000 - 3.500 EUR + STIMULATIVAN PRIMANJA (mogućnost dogovora dodatni BONUSA/NAGRADA)
STALNI RADNI ODNOS

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
✔️ Organizacija cjelokupnog poslovanja (odjela hrane i piće) u restoranima i barovima, nadzor te usklađivanje istog po potrebi
✔️ Vođenje računa o besprijekornom odvijanju servisa/posluživanja
✔️ Kontrola kvalitete svih jela i pića iz ponude
✔️ Kreiranje i promocija proizvoda i usluga
✔️ Kontrola zaliha, nabava i skladištenje namirnica, pića i potrošnih materijala za rad
✔️ Kontrola svih poslovnih procesa
✔️ Efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima u skladu s troškovima
✔️ Organizacija rada, vođenje tima i održavanje sastanaka unutar odjela
✔️ Edukacija i trening osoblja, provjera stečenih znanja
✔️ Podržavanje i poticanje razvoja osoblja, vođenje razgovora sa zaposlenicima radi procjene i razvoja
✔️ Preuzimanje odgovornosti za efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima (plan službe, planiranje godišnjeg odmora, planiranje radnih mjesta)
✔️ Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja

UVIJETI /ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:
✔️ VŠS/VSS ugostiteljskog smjera
✔️ Najmanje 3-5 godine radnog iskustva na istim poslovima, poželjno u restoranima i barovima
✔️ Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
✔️ Profesionalnost i sklonost timskom radu
✔️ Sposobnost organizacije rada i sposobnost upravljanja ljudima
✔️ Pro aktivnost u rješavanju problema i pritužbi gosta i radnika
✔️ Konstantno ulaganje i razvijanje u području rada
✔️ Analitičnost i sistematičnost
✔️ Fleksibilnost radnog vremena
✔️ Vozačka dozvola B kategorije, poželjno

ŠTO VAM NUDIMO:
✔️ Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
✔️ Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj tvrtci (novi restorani)
✔️ Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
✔️ Dodatna usavršavanja
✔️ Stimulativna primanja

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori