Hotel Borik traži djelatnike za sezonu 2017.

Poslovi
Hotel Borik traži djelatnike za sezonu 2017. Objavljeno: 06.02.2017.

Hotel Borik nalazi se u centru malog mjesta Lumbarda. Udaljen je samo nekoliko koraka od plaže na otoku Korčuli, a pruža pogled na marinu i poluotok Pelješac.

Nekadašnji ljetnikovac plemićke obitelji okružen je mediteranskim parkom. Restoran i pizzeria poslužuju jela hrvatske i međunarodne kuhinje, a sadrži i bar sa salonom gdje se poslužuju osvježavajuća pića.

Hotel Borik traži različite djelatnike za rad u sezoni 2017.

1.KONOBAR
Opis posla:
-Prihvat gostiju u restoranu, njihovo posluživanje i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke
-Prezentiranje i posluživanja jela i pića gostima
-Postavljanje i apserviranje stolove te priprema ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke

Uvjeti

- komunikativnost, spretnost, samostalnost, samomotiviranost, proaktivnost

Stručna sprema: KV (srednja stručna sprema)

Potrebne godine iskustva: 1-3

Jezici: Engleski i poželjno znanje još jednog jezika (prednost njemački ili francuski)

Vozačka dozvola: nije potrebna

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme - sezonski

2. KUHAR

Opis poslova:
-Pripremanje svih jela u hotelu prema standardima rada
-Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
-Stručno i prema troškovima orijentirano korištenje i prerađivanje živežnih namirnica
-Kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica

Uvjeti

Potrebne godine iskustva: 3-5

Jezici: Engleski jezik

Vještine: MS Word

3.RECEPCIONER

Opis posla:
-Izvršavanje svih poslova vezano uz check-in i check-out hotelskih gostiju (prijem, odjava, izdavanje računa)
-Ispravno unošenje i ažuriranje podataka u sistem
-Preuzimanje telefonskih poziva
-Informiranje gostiju hotela, te odgovaranje na njihova pitanja
-Bliska suradnja s odjelom domaćinstva
-Poslovi mjenjačnice

Uvjeti

Potrebne godine iskustva: do godinu dana

Nudimo Vam smještaj i hranu, te rad kroz sezonu od 15.05.-15.10.2017.

Možete se prijaviti putem oglasa, poslati zivotopis na posao@hotelborik.hr ili na broj 091/3646601.