Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
25 02
Turistički zastupnik (m/ž) Meeting Point Croatia d.o.o.
Istra

Meeting Point Croatia d.o.o., putnička agencija osnovana 2012. godine u Rijeci, dio je međunarodne grupacije Meeting Point International koja ima urede u 19 zemalja i 44 destinacije.
U protekle četiri godine Meeting Point Croatia je postao jedan od vodećih pružatelja B2B usluga tour operatorima diljem svijeta te svake godine širi svoje poslovanje i povećava broj zaposlenih.
Meeting Point Croatia je u potrazi za zaposlenicima koji imaju izvanrednu predanost, dinamičnost, fleksibilnost i timski rad za sljedeće pozicije u Hrvatskoj:
- Turistički zastupnik u Istarskoj županiji

Opis posla
Dočekuje putnike i stoji im na raspolaganju kao kontakt osoba za sve informacije vezano za njihov boravak u destinaciji, informira putnike o uslugama koje destinacija nudi, rješava u ime putnika eventualne probleme vezano za smještaj i ostale usluge, izvještava poslodavca o svim aktivnostima i potrebama posla, sve s osnovnim ciljem zadovoljstva putnika i postizanja zadane kvalitete usluge, štiti interese i prava putnika i organizatora putovanja kod davatelja usluga, pruža obavještenja i upute
putnicima kod izvršenja programa putovanja i dodatnih usluga, u ime i za račun organizatora putovanja za korisnike paket aranžmana pribavlja dodatne usluge (izleti, kulturne i sportske priredbe i sl.) predviđene utvrđenim programom putovanja, a prema dobivenim ovlaštenjima,
izvještava i vodi administraciju vezano uz opsluživanje putnika i prikupljanje podataka.

Tražimo više izvršitelja na određeno vrijeme.

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Educiranost osoblja Priučena osoba
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski i njemački
Dodatna znanja i vještine Prednost imaju kandidati: s iskustvom na sličnim poslovima, s mjestom boravka u destinaciji rada, koji posjeduju vozilo i spremni su ga koristiti u službene svrhe uz nadoknadu troškova, spremni na rad u fleksibilnom radnom vremenu, osobe izraženih komunikacijskih vještina. Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz Da
Hranarina Ne

Poslodavac

MEETING POINT CROATIA d.o.o.

Prolaz Marije Krucifikse Kozulić 3,, 51000 Rijeka, Hrvatska Otvori