Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
08 02
Lifeclass Terme Sveti Martin - Slastičar (m/ž)
Sv.Martin

Terme Sveti Martin traže slasticara/ku na određeno radno vrijeme i stalni radni odnos.
Opis posla: priprema i proizvodnja slastica,priprema slatkih umaka,izrada raznih vrsta tijesta(lisnato,dizano,prhko,prženo,tekuće i vučeno) , priprema i ukrašavanje torta, izrada deserata, priprema keksa i sitnih peciva, pomoć u preuzimanju namirnica, sirovina i materijala oddobavljača i sa skladišta, briga o pravilnom korištenju i čuvanju namirnica te kontrola na trajanje robe.
Smještaj osiguran, ali za radnike izvan županije.

Svoje životopise šaljite i na info@posaouturizmu.com .

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika
Dodatna znanja i vještine Timski rad, želja za napredovanjem, samoinicijativa u rješavanju problema, znatiželja, fokusiranost i inspirativnost

Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

TOPLICE SVETI MARTIN, d.d.

Izvorska 3, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori