Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
09 05
Operativni kontroler (m/ž) - Falkensteiner Hotels & Residences
Punat

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi?
Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi?
Jeste li proaktivni i ambiciozni?
Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao - Operativni kontroler

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
- Provedba, nadzor i kontrola administrativnih procedura
- Mjesečno izvještavanje prema USALI standardima, priprema ključnih pokazatelja uspješnosti i priprema objašnjenja za odstupanja u mjesečnim izvještajima
- Redovita koordinacija i izrada godišnjih i srednjoročnih proračuna u suradnji sa hotelskim menadžmentom te priprema mjesečnih financijskih prognoza
- Kontrola direktnih troškova s posebnim osvrtom na materijalne troškove, troškove osoblja i energije te svakodnevno izvještavanje s posebnim osvrtom na prihode i popunjenost kapaciteta
- Nadzor nad potraživanjima od kupaca
- Svakodnevna suradnja s odjelima prodaje, računovodstva i grupnog izvještavanja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:
- VSS ekonomskog smjera
- Najmanje 1 godina radnog iskustva u kontrolingu, prednost iskustva u hotelskoj industriji
- Odlično poznavanje MS Officea, s naglaskom na Excel
- Izražene analitičke sposobnosti, vještine prezentacije i izvrsne komunikacijske vještine
- Proaktivan pristup rješavanju problema
- Fleksibilnost i sposobnost rada u multikulturalnom okruženju te spremnost na putovanja

ŠTO VAM NUDIMO:
- Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
- Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
- Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
- Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
- Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Prijavite se putem linka za prijavu ili putem oglasa.

Link za prijavu

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje njemačkog jezika

Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

Falkensteiner Hotels & Residences
ugostiteljstvo i turizam
Zrinsko Frankopanska 38, 23000 Zadar, Hrvatska Otvori