Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 09
Administrativni asistent (m/ž)
Rijeka

Opis

POSAO U TURIZMU & BARKONCEPT TRAŽE KANDIDATA ZA RAD!

Ako se smatrate spremnim ili spremnom za nove izazove, ambiciozne poduhvate s mogućnošću izražavanja znatne doze kreativnosti, savjetujemo Vam da se javite na dolje navedene kontakt podatke za slanje životopisa. Nudimo Vam poslovne izazove u dinamičnom okruženju u ugodnoj radnoj atmosferi te mogućnost razvoja poslovnih i osobnih vještina. Od kandidata očekujemo nove ideje, prijedloge, poduzetnički pristup i kreativnost koja će doprinijeti poboljšanju i podizanju kvalitete poslovanja.

Opis posla:
- administracija web sadržaja portala
- e-mail komunikacija s klijentima, kupcima i medijima
- održavanje svih društvenih kanala tvrtke ( Facebook, Twitter, Youtube...)
- dogovaranje i održavanje sastanaka s klijentima

Uvjeti :
- Iskustvo rada na web stranicama ili portalima
- Iskustvo s održavanjem društvenih mreža
- Izrazita informatička pismenost
- Poslovna komunikacija na hrvatskom i engleskom jeziku
- Poželjno poznavanje relevantnih alata online marketinga ( MailChimp, Facebook Ads, Google Adwords)
- Osnovno poznavanje HTML-a i funkcioniranja web sustava
- Poželjna vozačka dozvola (B)
- Poželjno da je kandidat iz Rijeke ili bliže okolice
- Poželjno poznavanje stranih jezika ( engleski i njemački jezik)
- Komunikacijske vještine

Sve zainteresirane molimo da pošalju svoj životopis na e-mail adresu: ariana@posaouturizmu.com
** slobodno uz CV pošaljite i kreativne primjere, linkove stranica kojima upravljate i dr.

Razgovor za posao održat će se u gradu Rijeci od 15.09 do 30.09. 2016.
Početak rada : 01.10.2016.

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika engleski, njemački
Dodatna znanja i vještine komunikacijske vještine, ozbiljnost i odgovornost.

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz Djelomično
Hranarina

Poslodavac

Posao u turizmu d.o.o.
posredovanje
Zvonimira Rogoza 3, 10 000 Zagreb, Hrvatska Otvori